streda 22. júna 2011

Oznámenie

Ahojte,

práve vymieňame s Rinpočhem maily hore dolu a dohadujeme podrobnosti. Začali sme zháňať priestory. Rinpočhe prichádza 17.augusta a odchádza 23.augusta. To znamená, že všetko medzi tým sa venuje nám! Celých päť dní! Písal mi, že by sa nestihlo asi všetko, že by bolo lepšie spraviť Guru Rinpočheho iniciáciu, Vadžrakiláju a ak niekto chce prijať sľuby ngakpov, tak sú dve možnosti: buď spraviť stručnejšiu iniciáciu a ordináciu na ngakpov, alebo vynechať Vadžrakilaju a spraviť dlhe splnomocnenie Troma Nagmo. Hoci by som bol za Troma Nagmo, viem, že mnoho ľudí má práve o Vadžrakiláju záujem.

Zháňame ubytko, malý penzión niekde na strednom slovensku, nech to majú všetci približne rovnako ďaleko. Zatiaľ máme len malý predbežný záujem, tak sa nám ťažko počíta, koľko ľudí by asi prišlo, od toho sa odvinie aj cena. Rátame však predbežne cenu okolo 150-200€ na osobu, v cene bude zahrnuté ubytko, strava tri krát denne a kurzovné (= Rinpočheho náklady na cestu, ubytko a stravu.) Všetko, čo sa zarobí navyše dostane Rinpočhe ako dar na jeho projekty (napr. Ngakpa school...).

Ak by ste mali nejaké nápady a tipy, prosím kontaktujte nás na

gyalpo@azet.sk

Veľmi by sme uvítali vašu zatiaľ nezáväznú pred-registráciu, aby sme sa vedeli lepšie zorientovať. Rátame však s komornejšou atmosférou, okolo 30 ľudí predbežne, takže prístup k učiteľovi bude naozaj osobný.

Taši Delek

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára